Zákaznická podpora:chci@oblack.cz

Svatby

Šijeme kvalitní obleky přesně na míru vaší osobnosti.

 

 

Ať už se berete v kostele, v lese nebo na zámku, váš outfit vyladíme tak, aby dokonale odrážel vás i vaši svatbu.

Protože svatební fotky budete ukazovat i svým dětem.

Nejčastěji pro vás šijeme tyto kombinace

 

Stylová
klasika

V tmavomodrém smokingu s košilí ve světlých odstínech jdete na jistotou. Když přesně padne, zazáříte i bez výstřelků. Ať už jste ženich, svědek nebo svatební host.

Košile na míru
od 2 500 Kč

Smoking na míru
od 18 900 Kč

 

Odlehčená
elegance pro
výjimečný den

Užít si to v klidu a pohodě, a přitom být stylovější než obvykle. Vyladěná kombinace chino kalhot, padnoucí košile a vesty nebo saka na míru tohle umí zařídit i v den svatby.

Vesta na míru
od 5 500 Kč

Sako na míru
od 12 500 Kč

  • madeto madeto
    madeto
    madeto

 

 

Osobité
kombinace, ve
kterých se „ano”
říká samo

Trojdílný oblek nebo netypické barvy a vzor? Oblékněte kousek, který přesně sedí vašemu vkusu. Ať každý hned vidí, kdo je tady ženich.

Trojdílný oblek
od 23 500 Kč

 

Jak dlouho trvá ušití svatebního outfitu?

Nejlepší čas začít s námi ladit svatební outfit je 2-3 měsíce před samotnou svatbou. Zastavit se můžete na naší pražské prodejně, ale rádi vás navštívíme i u vás doma. Naši Sales Manageři za vámi přijedou do těchto měst.

Košile
od 2 500 Kč
Obleky
od 18 900 Kč
10-14
pracovních dní
standardně
18-23
pracovních dní
expresně
3-6 pracovních dnů
expresně
9-13 pracovní dnů
expresně

Materiál a vzor přesně
podle vaší osobnosti

Z naší široké nabídky materiálů a vzorů ušijeme nejen tradiční a elegantní obleky, ale také odvážné a originální kousky pro ty, kteří chtějí na svatbě ukázat svůj jedinečný styl.

výběr materiálů - náhled

Na detailech záleží

Monogram, datum svatby či jména vás a vaší partnerky. Na přání doplníme váš outfit o drobné detaily, které ho povznesou na ještě osobnější úroveň. Váš jedinečný den si tak připomenete vždy, když si náš kousek obléknete.

Na míru vám i vašemu dni

Když jde o svatbu, jen dobré nestačí. Naše obleky šijeme s maximální pečlivostí, aby každý steh seděl přesně tam, kde má. Díky tomu dokonale padnou vašemu stylu i postavě. A vy se tak budete cítit pohodlně a sebevědomě.

Odpovídáme na vaše nejčastější otázky.

Jaký je rozdíl mezi made-to-measure a konfekcí?

Made-to-measure obleky jsou šité přesně na míru podle vaší postavy a požadavků. Na rozdíl od konfekčních obleků, které jsou vyráběny ve standardních velikostech, při made-to-measure individuálně upravujeme velikost tak, aby vám dokonale sedla.

Začínáme měřením postavy a na základě těchto měření se ideální velikost obleku upraví tak, aby vám dokonale padla. Během toho zohledníme také specifické požadavky týkající se střihu, materiálu, designu a dalších detailů. Díky tomu vypadáte nejen skvěle, ale také se cítíte pohodlně a sebevědomě. Made-to-measure obleky jsou výrazem vašeho jedinečného stylu a osobnosti, a proto jsou ideální pro důležité a slavnostní příležitosti, jako jsou svatby, plesy nebo obchodní jednání.

Smoking, oblek nebo jen vestu? Jaký zvolit svatební outfit?

Výběr správného outfitu závisí na formálnosti vašeho svatebního obřadu a celé svatby.

Určitě ale volte outfit tak, abyste se v něm cítili dobře i vy sami. Smoking ocení ti, kdo hledají elegantní a tradiční vzhled. Hodí se do kostela, zámků a podobných prostor. Třeba na louku nebo do lesa se pak víc hodí oblek. Pokud preferujete modernější a volnější styl, bude pro vás ideální volbou. Pro ležérní vzhled můžete vyzkoušet i kombinaci chino kalhot a vesty. Pokud si nejste jisti, poraďte se s našimi Sales Managery, kteří vám rádi pomohou s výběrem vhodného stylu.

Není bílá jako bílá. Jak se sladit v páru?

Jak dosáhnout dokonalého vzhledu celého páru? Tajemství je v barvě košile, která bude ladit s nevěstinými šaty. Ne každá nevěsta má však šaty čistě bílé, jak by se mohlo zdát. Mnoho z nich dnes preferuje krémovou či tzv. ivory. Zeptejte se proto vaší nastávající, jakou barvu mají právě její šaty a podle toho zvolte i odstín vaší košile. V případě, že nevěsta zvolí zcela jinou barvu, přizpůsobíme se jejímu výběru. Pokud si nejste jisti, jakou barvu košile zvolit, naši Sales Manageři vám rádi poradí a pomohou s výběrem vhodné kombinace barev pro dokonalý celkový vzhled.

Letní svatba v teniskách. Trendy nebo faux pas?

Letní svatba může svádět k neformálnímu stylu oblečení. Vždy však myslete na to, zda je váš outift také v souladu s dresscodem celé svatby, který budou následovat i vaši hosté.

Pokud se jedná o tradiční a formální svatbu, volte raději elegantní obuv.  Chcete-li se cítit v pohodlí a nebudete vybočovat mimo zvolený dresscode, můžete zvolit stylové a elegantní tenisky. Vždy však dbejte na to, aby byly tenisky čisté a vkusné.

Motýlek vs. kravata? Kdy je zvolit?

Výběr motýlka nebo kravaty záleží především na stylu svatebního obleku.Motýlek obvykle

volíme k formálním a elegantnějším outfitům, zatímco kravata je typická pro moderní a uvolněný styl. Setkáme se ale i s kombinací motýlku (často extravagantního) s odlehčeným svatebním outfitem v podobě chino kalhot a vesty. Pokud si nejste jisti, jakou variantu zvolit, neváhejte se poradit s našimi Sales Managery. A pokud se opravdu nemůžete rozhodnout, můžete zvolit oba doplňky a vyměnit je v průběhu svatebního dne.

Co všechno je součástí naší služby?

Pokud se rozhodnete pro made-to-measure oblek na svatbu, prvním krokem je domluvit si schůzku s naším Sales Managerem.

Na první schůzce s ním proberete styl celé svatby, váš vkus a představu o svatebním outfitu. Také vám vezme míry, poradí s celkovým stylem a doporučí vhodné kombinace jednotlivých kousků. Když je oblek ušitý, následuje další schůzka, na které vám Sales Manager oblek předá. Detailně zkontroluje, že vše perfektně sedí a že je každý centimetr vyladěný do posledního detailu. Díky tomu budete na své svatbě vypadat skvěle a cítit se jedinečně.

Inspirujte se
našimi
ženichy

Další outfity najdete na našem Instragramu
a pod hashtagem #svatbavoblacku

Instagram