Zákaznická podpora:chci@oblack.cz

Firemní dárky na míru vám i obdarovaným

Poukazy na oblečení na míru
pro vaše klienty i skvělé kolegy.
Obdarujte je s respektem

Šijeme obleky, košile a kabáty na míru. Naši Sales Manažeři jezdí na osobní schůzky přímo za zákazníky a ladí s nimi jejich styl. Odměňte své businessové spojence poukazem na naše služby nebo stylovými doplňky a ukažte jim, že jsou pro vás důležití.

Jak u nás fungují
poukazy?

Objednáte

Naše poukazy se mezi ostatními dárky neztratí - můžete je darovat jak v designové ručně vyrobené obálce, tak i rychle a jednoduše elektronicky. Kolik jich bude a v jaké hodnotě? To je jen na vás. Spoustu detailů navíc můžeme domluvit vaší firmě na míru.

  • madeto madeto
    madeto
    madeto

V jaké výši poukaz vybrat

2 950 Kč

Za poukaz na 2 950 Kč obdarovanému ušijeme například padnoucí košili na míru.

5 000 Kč

S poukazem na 5 000 Kč pak ke košili pořídí i nové manžetové knoflíčky, kravatu a klidně i kapesníček.

18 900 Kč

Poukaz na 18 900 Kč pak stačí na celý nový oblek.

Zavolejte nám na +420 724 634 700 rádi s výběrem poradíme a doladíme
s vámi všechny podrobnosti.

 

Doručíme

Do tří dnů od zaplacení budou poukazy u vás. Obchodním partnerům nebo zaměstnancům je předáte buď sami, nebo jim je daný termín doručíme za vás jako překvapení. Od té chvíle mají rok na to, aby se objednali na měření.

Domluvíme
schůzku

Obdarovaný se s námi spojí - domluvíme se, co budeme šít a kdy a kde se sejdeme. Přijdeme buď do firmy, nebo přímo k němu domů, změříme ho a pomůžeme vybrat střih, látku i všechny detaily nového kousku. Vše spolu zvládneme v bezpečí za zvýšených hygienických opatření.

  • madeto madeto
    madeto
    madeto
 

Ušijeme

Ve výrobě se postarají o to, aby vše sedělo jak má. Za dva až čtyři týdny přijedeme znovu - tentokrát už i s novým oblečením na míru nebo stylovými doplňky. Obdarovaný od vás dostane nejen reprezentativní dárek a nevšední zážitek , ale třeba i nový styl.

Dárky, které
stačí rozbalit

Ocení vaši klienti a kolegové spíš něco teď a tady? Darujte přímo kravaty, kapesníčky nebo manžetové knoflíčky - rádi vám připravíme i vyladěné balíčky. Zvládneme i speciální kolekci přímo pro vaši firmu. Na košilích i doplňcích může zazářit vaše logo, ať je vidět, že jste silný tým.

Prohlédněte si doplňky

Chcete darovat poukazy
nebo dárkové balíčky?

 
 

Napište nebo zavolejte Lilianě

liliana@oblack.cz
+420 775 107 780

Kdo už dává
dárky od O'black